Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 15:00
Resident Evil 4 Remake
1325V

Resident Evil 4 Remake ma zaoferować rozszerzoną historię

Capcom wciąż nie potwierdził prac nad Resident Evil 4 Remake, ale AestheticGamer ponownie zdradza szczegóły gry. Informator wspomniał tym razem o planach na rozbudowę historii – Japończycy ponownie nie chcą zapewnić zwykłego odświeżenia.

Pierwsze informacje o Resident Evil 4 Remake pojawiły się już w kwietniu, a ostatnio gra miała zostać nawet połączona z Resident Evil 3. Capcom wciąż nie potwierdził produkcji, jednak już nawet AestheticGamer wspomina o tytule.

Informator, który potwierdził odświeżenia Resident Evil 2 oraz Resident Evil 3 i zdradził szczegóły Resident Evil 8, teraz przedstawił konkrety o Resident Evil 4 Remake. Jego zdaniem produkcja wyciekła zbyt wcześniej czym sugeruje, że raczej nie możemy liczyć na szybką zapowiedź, jednak zamiast tego powinniśmy oczekiwać większej historii.

AestheticGamer jest przekonany, że Capcom chce rozbudować grę i może zapewnić między innymi dodatkowe informacje dotyczące Dr. Salvadora, którego dobrze kojarzą fani Resident Evil 4. Zarażony nosi charakterystyczny worek na głowie i korzysta z piły spalinowej.

Na więcej szczegółów musimy wciąż zaczekać, jednak bardzo możliwe, że Resident Evil 4 Remake będzie kolejnym mocnym projektem Capcomu. Japończycy są w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie.

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-4-remake-expanded-story-rumor

Tagi: Capcom Resident Evil 4 Resident Evil 4 Remake