Spider-Man: No Way Home na nowym telewizyjnym spocie. Materiał skupia się na antagonistach

Filmy i seriale
842V
Spider-Man: No Way Home na nowym telewizyjnym spocie. Materiał skupia się na antagonistach
Kajetan Węsierski | 27.11.2021, 09:30

Do Internetu trafił nowy spot telewizyjny zapowiadający nadchodzącą premierę filmu o Spider-Manie. Tym razem skupiono się głównie na antagonistach.

"Spider-Man: No Way Home" to bez wątpienia największa premiera grudnia - nie tylko dla fanów produkcji o superbohaterach. Mówimy przecież o filmie, który ma niejako podsumowań dotychczasowe wydarzenia z opowieści o Pajączku w Marvel Cinematic Universe i dostarczyć naprawdę sporo rozrywki. Zresztą, same zwiastuny zdają się zapowiadać, że będzie się działo naprawdę grubo.

Nie inaczej jest w przypadku najnowszego spotu reklamowego, który emitowany jest w telewizji. Wideo trwa oczywiście trzydzieści sekund (jak zawsze w przypadku reklam TV) i pozwala nam przyjrzeć się niektórym z antagonistów, których zobaczymy w filmie. Są więc Electro, Doctor Octopus (Otto Octavius), Sandman, a w pewnym momencie nawet Green Goblin!

Co jednak ciekawe, przez momencik możemy dostrzec kadr z pierwszym z wymienionych, który nie był prezentowany we wcześniejszych zwiastunach. Z bliska dane jest się nam przyjrzeć, jak wypada postać grana przez Jamiego Foxxa, ale bez swojej kultowej maski. Sprawdźcie sami, bo dla fanów to bez wątpienia całkiem przyjemna gratka. Czekacie na film? Macie swoje przewidywania odnośnie do fabuły?

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper