Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 18:06
SpiderMan w MCU
1393V

Spider-Man No Way Home na nowych ujęciach. Tom Holland potwierdza: „multiversum istnieje”

Sony opublikowało nowy materiał promujący „Spider-Man No Way Home”, który pokazuje zupełnie nowe sceny z oczekiwanego filmu. Na materiale widzimy głównych złoczyńców, ale ważne słowa wypowiada sam Peter Parker.

„Spider-Man No Way Home” zadebiutuje w polskich kinach 17 grudnia i będzie to bardzo ważna produkcja dla całego Marvel Cinematic Universe. To właśnie ta historia ma otworzyć wiele wątków, które będą kontynuowane przez twórców w kolejnych filmach oraz serialach.

Materiał nie jest tym razem bardzo rozbudowany (zobaczcie ostatni zwiastun), ale widzimy na nim zupełnie nowe sceny. Peter Parker potwierdza, że potrzebuje wsparcia (to jak będą te Pająki?), wypowiada wymowne „multiversum istnieje”, a nawet mamy okazję spojrzeć na wszystkich przeciwników głównego bohatera.

Twórcy pokazują również ważny wątek, który był już w pewien sposób zaprezentowany wcześniej – Doktor Octopus walczy ze Spider-Manem, ponieważ myśli, że jest to superbohater z jego świata. Jak się jednak okazuje, tym razem w postać wciela się Alfred Molina, który wskoczył w buty tego złoczyńcy już w 2004 roku („Spider-Man 2”). Wtedy jednak strój pająka nosił Tobey Maguire.

„Złapmy kilku mężczyzn z Multiverse. #SpiderManNoWayHome Wyłącznie w kinach 15 grudnia. Sprzedaż biletów rusza w poniedziałek”.

Źródło: Twitter: SonyPicturesUK

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU Spider-Man Spider-Man No Way Home