Spider-Man No Way Home na emocjonującym zwiastunie! Marvel potwierdza plotki i przedstawia przeciwników

Filmy i seriale
3321V
Spider-Man No Way Home na emocjonującym zwiastunie! Marvel potwierdza plotki i przedstawia przeciwników
Iza Łęcka | 17.11.2021, 07:00

Jeszcze w 2021 roku na dużym ekranie zawita „Spider-Man No Way Home”. Za sprawą wielu spekulacji oraz intrygujących wątków najnowsza produkcja Marvel Cinematic Universe już od pierwszych zapowiedzi elektryzuje fanów superbohaterskich przygód. Dzisiaj sprawdźmy pełny zwiastun widowiska.

Sony i Marvel przystępują do ofensywy marketingowej, dlatego już na początku tygodnia zapowiedziano drugi trailer „Spider-Man No Way Home”. Najnowsza faza została rozbudowana o kilka interesujących historii, jednak to przygoda z Tomem Hollandem w roli głównej może przedstawić wydarzenia, które znacząco namieszają i zostaną połączone z kolejnymi filmami oraz serialami.

Spider-Man i Doktor Strange mają niebagatelny wpływ na wpadkę, która wpłynie na bohaterów z różnych światów. Oczywiście, przy okazji nowego widowiska nie brakuje spekulacji dotyczących połączenia Marvel Cinematic Universe z Sony's Spider-Man Universe. Venom mógłby spotkać się z Peterem Parkerem, a fabuła „No Way Home” może otworzyć furtkę do pojedynku.

Najnowszy zwiastun skupia się na przeciwnikach – zaprezentowano Doktora Octopusa (Alfred Molina), Electro (Jaime Foxx), Zielonego Goblina (Willem Dafoe) i Sandmana (Thomas Haden Church). Zapowiada się wielki powrót znanych złoczyńców, jednak czy nieobliczalny doktorek może okazać się dobry? Możliwe, że Otto Octavius spróbuje powstrzymać szaleństwo wywołane przez Spider-Mana i Doktora Strange'a.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Black and Missing”, „Pitbull” i „Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych