Cyberpunk 2077 ma być postrzegany jako „bardzo dobra” gra. CDP dalej wierzy w sukces tytułu

News
2196V
Cyberpunk 2077 ma być postrzegany jako „bardzo dobra” gra. CDP dalej wierzy w sukces tytułu
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 19:01

CD Projekt ma wielkie plany dotyczące Cyberpunka 2077. Przygoda V to zdecydowanie największy tytuł opracowany przez CDP RED i firma wierzy, że w przyszłości produkcja będzie postrzegana jako „bardzo dobra” gra.

Premiera Cyberpunka 2077 nie zostanie zapamiętana, jako najlepsze wydarzenie w polskiej branży gier, jednak produkcja CD Projekt RED notuje coraz to pozytywniejsze opinie na Steam. Gracze doświadczają już poprawionego Night City i nie ukrywają zadowolenia z przygody.

Adam Kiciński w ostatnim wywiadzie podkreślił, że Cyberpunk 2077 był zdecydowanie największym tytułem w historii jego firmy i twórcy w niemal każdym miejscu chcieli osiągnąć lepszą jakość względem swoich poprzednich pozycji.

„„Cyberpunk 2077" to największy, najambitniejszy i zdecydowanie najbardziej skomplikowany projekt w naszej 27-letniej historii. W niemal każdym aspekcie staraliśmy się pójść o krok dalej, podobnie jak robiliśmy to z każdą kolejną wydaną przez nas grą wiedźmińską.”

Jak jednak wiemy, nie wszystko się udało, jednak zdaniem szefa CD Projektu – świadomość marki Cyberpunka 2077 jest ogromna i w przyszłości produkcja będzie znacznie lepiej postrzegana.

„Wydanie gry w ramach nowej franczyzy niesie za sobą wiele wyzwań i ryzyk, szczególnie w sytuacji, gdy koncept jest tak złożony. Powołaliśmy do życia ogromne, tętniące życiem futurystyczne miasto Night City, w którym rozgrywają się nieliniowe historie bohaterów. Jesteśmy dumni z wielu aspektów gry, ale – jak wiemy – nie wszystko poszło po naszej myśli. Niemniej świadomość marki Cyberpunk, którą udało nam się zbudować, jest ogromna, a uniwersum gry, jego charakter i szczegółowość mają fanów na całym świecie. Wierzymy, że w długim terminie „Cyberpunk 2077" będzie postrzegany jako gra bardzo dobra i tak, jak nasze pozostałe tytuły, będzie sprzedawał się latami – zwłaszcza że z czasem sprzęt będzie coraz wydajniejszy, a gra przez nas usprawniana. Cały czas pracujemy nad kolejnymi aktualizacjami, a także nad wersją na najnowszą generację konsol.”

Twórcy wyciągnęli lekcje z problemów i pozwoliło to CD Projektowi podjąć ważne zmiany:

„Oczywiście premiera wiele nas nauczyła. Dało nam to kopa i zmotywowało do zmian, które sprawią, że w przyszłości będziemy działać lepiej.”

Przed twórcami sporo pracy, ale jak wiadomo w przyszłym roku Cyberpunk 2077 otrzyma next-genową aktualizację, a jednocześnie deweloperzy wrzucą na rynek patch 1.5. W przyszłości poznamy także pierwsze szczegóły dotyczące dużych, płatnych dodatków, które powinny w ciekawy sposób rozbudować historię.

Źródło: https://www.rp.pl/media/art19138331-kicinski-cd-projekt-chce-przejmowac-ale-sam-nie-jest-na-sprzedaz

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych