Returnal otrzyma oczekiwane DLC? Twórcy opublikowali tajemniczą grafikę

Plotka
683V
Returnal otrzyma oczekiwane DLC? Twórcy opublikowali tajemniczą grafikę
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 16:07

Housemarque może już wkrótce zaskoczyć graczy zapowiadając oczekiwane DLC do swojej pierwszej gry dostępnej wyłącznie na PS5. Twórcy Returnal opublikowali teaser, który może zwiastować dwa wydarzenia.

Returnal zadebiutowało aktualnie wyłącznie na PS5 i twórcy wsłuchali się w opinie społeczności, by zapewnić grze opcję zapisu. Deweloperzy opracowali funkcję na własnych zasadach, ale teraz bez problemu możemy wyłączyć produkcję.

Studio właśnie opublikowało tajemniczą grafikę, która zdaniem wielu graczy może zwiastować zapowiedź rozszerzenia. Jak wiadomo już wkrótce odbędzie się The Game Awards – jest to idealne miejsce na pokazanie oczekiwanego przez wielu dodatku.

"Atropos..?
#Returnal "

"Zapowiedź DLC na The Game Awards?"

"DLA na The Game Awards?"

"Proszę o DLC"

"??? Czy to się dzieje? DLC? Dodatek?!"

Warto jednak wspomnieć o jeszcze jednym: według danych z GeForce Now – Returnal zmierza na PC. Sony może zdecydować się na zapowiedź rozszerzenia oraz jednoczesne ujawnienie nowej wersji produkcji?

Możemy przypuszczać, że akurat Returnal na pewno trafi na komputery osobiste, jednak trudno powiedzieć, kiedy Sony zdecyduje się zaproponować przygodę kolejnym graczom.

Źródło: Twitter: Housemarque

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych