Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 16:45
Back 4 Blood aktualizacja
816V

Back 4 Blood w grudniu otrzyma wielką aktualizację. Twórcy zapewnią oczekiwane funkcje

Turtle Rock Studios zdradziło pierwsze szczegóły wielkiej, grudniowej aktualizacji do Back 4 Blood. Tytuł w przyszłym miesiącu zostanie znacząco rozbudowany i na liście zmian znajdziemy między innymi progresję do rozgrywki solo oraz możliwość usuwania ulepszeń z broni.

Back 4 Blood to kawał ciekawej, kooperacyjnej produkcji, która w 2022 roku zostanie znacząco rozbudowana. Twórcy potwierdzili pierwszy sukces gry, ale nie jest sekretem, że tytuł potrzebuje kilku znaczących poprawek.

Turtle Rock Studios nie marnuje czasu i już w grudniu na serwerach zadebiutuje duża i zarazem istotna aktualizacja, której zawartość na pewno trafi w gust wielu graczy.

Deweloperzy potwierdzili, że łatka Back 4 Blood usunie znalezione błędy, zadba o poprawki balansu, a także zespół zajął się problemem duplikatów przedmiotów ofensywnych. Twórcy opracowują nowe karty i jedna z nich zapewni możliwość usunięcia dodatków do broni – jak wiadomo teraz podniesienie sprzętu jest równoznaczne z założeniem elementu, co negatywnie wpływa na doświadczenie. Trudno powiedzieć, czy to rozwiązanie okaże się wygodne, ale na szczęście deweloperzy reagują na informacje zwrotne od fanów.

W Back 4 Blood pojawi się także progresja dla kampanii single-player, więc nie będziemy musieli biegać ze znajomymi, by móc cieszyć się odblokowywaniem nowej zawartości. Twórcy badają również możliwość rozbudowania talii graczy, a nawet zapewnią funkcję głosowania, by zespół mógł pozbyć się zawodnika, który psuje zabawę reszcie składu.

Studio opracowało także opcję kontynuowania rozgrywki z drużyną po ukończeniu fabuły, a nawet w Back 4 Blood pojawi się nowy tryb dla kooperacji.

Jak widać Turtle Rock Studios w kapitalny sposób wsłuchało się w opinie społeczności, by zadbać o istotne i porządne nowości.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/back-4-blood-december-update-includes-fixes-offline-campaign-progression-new-cards-co-op-mode-ridden-practice-area-more.519720/

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment