Back 4 Blood wielkim sukcesem. Studio potwierdza ogromną liczbę graczy

News
843V
Back 4 Blood wielkim sukcesem. Studio potwierdza ogromną liczbę graczy
Iza Łęcka | 27.10.2021, 08:57

Fani długo czekali na powrót Left 4 Dead i okazuje się, że z otwartymi ramionami przyjęli Back 4 Blood. Tytuł Turtle Rock Studios został doceniony przez spore grono graczy, których liczba została potwierdzona w ostatniej wiadomości deweloperów. Możemy przypuszczać, że wskazany rezultat był możliwy dzięki dodaniu pozycji do katalogu Xbox Game Pass.

Od premiery Left 4 Dead 2 minęło wiele lat i choć na rynku w międzyczasie pojawiły się produkcje nastawione na kooperacyjną walkę z zombie, to ekipa Turtle Rock Studios ponownie sięgnęła po znaną formę i odniosła sukces. Już testy beta, w których wzięło udział ponad 5,6 mln użytkowników, zwiastowały ogromne zainteresowanie nadciągającym tytułem skupiającym się na walce czyścicieli z zarażonymi.

Back 4 Blood w zaledwie 2 tygodnie od premiery zgromadziło na serwerach 6 mln graczy, co stanowi znakomity rezultat. Niewątpliwie o popularności nowej propozycji zdecydowało nie tylko doświadczenie studia, ale również zaoferowanie gry w abonamencie Xbox Game Pass od dnia debiutu. Warto jednak zauważyć, że studio oraz wydawca nie podzielili się oficjalnymi wynikami sprzedaży.

Premiera propozycji Turtle Rock Studios to dopiero początek. Autorzy planują rozwijać zmagania poprzez nowe historie, nie zabraknie również kolejnych bohaterów czy niebezpiecznych przeciwników. Przeczytajcie naszą recenzję Back 4 Blood.

Źródło: Twitter: back4blood

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych