Back 4 Blood otrzyma progresję do rozgrywki solo. Studio ogłosiło plany dotyczące rozwoju gry

News
684V
Back 4 Blood otrzyma progresję do rozgrywki solo. Studio ogłosiło plany dotyczące rozwoju gry
Iza Łęcka | 09.11.2021, 08:59

Turtle Rock Studios potwierdziło szczegóły dotyczące następnych miesięcy w Back 4 Blood. Deweloperzy spełnią oczekiwania społeczności i zaoferują pełną progresję do rozgrywki offline. Zapowiedziano również wiele istotnych elementów rozbudowujących pozycję.

Back 4 Blood trafiło na rynek w zeszłym miesiącu i odniosło spory sukces, spotykając się z ogromnym zainteresowaniem graczy. Turtle Rock Studios nie miało jednak czasu na długie świętowanie i osiadanie na laurach, bowiem nadszedł etap rozwoju pozycji – w ciągu następnych miesięcy dodane zostaną istotne aktualizacje.

Zespół jeszcze w listopadzie zajmie się poprawą jakości rozgrywki oraz usunięciem kluczowych błędów, natomiast już w grudniu do Back 4 Blood zawitają nowe funkcje, kolejne typy kart i przede wszystkim pojawi się progresja dla rozgrywki offline. Brak tego ostatniego aspektu sprawił, że część odbiorców nie zdecydowało się zapoznać z tytułem od startu i przystąpić do walki z niebezpiecznymi kreaturami.

W 2022 roku Turtle Rock Studios dostarczy kolejne karty, nowy poziom trudności oraz tryb skupiający się na zmaganiach w kooperacji. Przyszły rok stoi także pod znakiem premier trzech dużych rozszerzeń, w których pojawią się nowi bohaterowie oraz bestie.

Przeczytajcie naszą recenzję Back 4 Blood.

Back 4 Blood rozwój gry

Źródło: https://twitter.com/back4blood/status/1457754790272778246

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych