Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 10:36
8-Bitowe Święta W HBO GO
3621V

8-Bitowe Święta w HBO GO! Premiera-niespodzianka dostępna od dzisiaj

Już dzisiaj widzowie HBO GO w Polsce mogą zapoznać się z filmem „8-Bitowe Święta”. Jest to komedia podejmująca temat „epickiej wyprawy”, by zdobyć upragnionego NES-a. Zobaczcie zwiastun i szykujcie się do oglądania.

O „8-Bitowe Święta” pisałem pierwszy raz na początku listopada, ponieważ HBO Max zaprezentowało pełny zwiastun historii. HBO GO nie mogło potwierdzić, czy dzisiaj również w Polsce odbędzie się premiera historii, ale jak się okazuje – film jest właśnie dostępny.

„Niedawno oglądałem trailer, a tu jebs - i już na HBO GO.

#8BitXmas”

„8-Bitowe Święta” zadebiutowało na HBO Max i HBO GO, więc już dzisiaj możecie sprawdzić, jak Neil Patrick Harris („Jak poznałem Waszą matkę”) wcieli się w Jake'a Doyle'a i opowiada swojej córce o wyjątkowych świętach – jako dzieciak za wszelką cenę chciał zdobyć NES-a.

Trudno powiedzieć, czy komedia zaprezentuje oczekiwany poziom, jednak warto zwrócić uwagę, że 75% krytyków z Rottentomatoes poleca film. Historia zebrała 82% pozytywnych opinii wśród społeczności serwisu.

Na początku miesiąca wspominaliśmy, że „8-Bitowe Święta” ma trafić na HBO GO, jednak nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery – na platformie mają zadebiutować również „Małe rzeczy”, „Ciche Miejsce 2” czy też „Snake Eyes: Geneza G.I. Joe”.

Źródło: Twitter: butcher_pl

Tagi: 8-Bitowe Święta HBO HBO GO