Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2021 19:45
8-Bit Christmas
2166V

8-Bit Christmas to świąteczna komedia o „epickiej wyprawie”, by zdobyć NES-a. Zobaczcie zwiastun

Zapomnijcie o Kevinie, który zaspał na samolot. W listopadzie Warner Bros. zaprezentuje widzom „8-Bit Christmas”, czyli najnowszą świąteczną komedię, w której dzieciaki pragną tylko jednego prezentu: Nintendo Entertainment System. Zobaczcie zwiastun filmu.

„8-Bit Christmas” to świąteczna komedia przygotowana przez Warner Bros. dla HBO Max, ale można mieć nadzieję, że film trafi także na HBO GO. Tytuł wyreżyserowany przez Michaela Dowse'a („Stuber”, „Coffee & Kareem” oraz nadchodzący „Just Cause”) przedstawia historię z późnych lat 80., gdy najbardziej oczekiwanym i wymarzonym świątecznym prezentem był Nintendo Entertainment System.

Scenariusz na podstawie książki o tym samym tytule przygotował Kevin Jakubowski („Szkoła rocka”) i pierwszy zwiastun wygląda bardzo przyjemnie. Historia zostanie opowiedziana z dwóch perspektyw, ponieważ Neil Patrick Harris („Jak poznałem Waszą matkę”) wcieli się w Jake'a Doyle'a i będzie opowiadał swojej córce niezapomniane święta – gdy właśnie za wszelką cenę chciał zdobyć NES-a.

Premiera „8-Bit Christmas” odbędzie się 24 listopada, jednak aktualnie nie wiemy, czy film zostanie udostępniony w Polsce.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Locke & Key” (2. sezon)„Hiacynt”, „Spencer” i „Ostatniej nocy w Soho”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 8-bit christmas Trailer zwiastun