Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 08:56
Spider-Man od Crystal Dynamics i Insomniac Games
1927V

Spider-Man od Crystal Dynamics na bezpośrednim porównaniu z bohaterem od Insomniac Games

Insomniac Games oraz Crystal Dynamics to dwa wielkie i doświadczone studia, które miały okazję pracować nad grami ze Spider-Manem. Gracze nie są przekonani do wizji twórców Marvel's Avengers, ale czy faktycznie postać wygląda tak źle? Sprawdźcie ciekawe porównanie.

30 listopada na serwerach Marvel's Avengers pojawi się nowy dodatek, który zapewni posiadaczom PlayStation 5 i PlayStation 4 możliwość wcielenia się w Spider-Mana. Postać będzie dostępna wyłącznie na konsolach Sony, jednak nie otrzyma fabularnych misji, ponieważ twórcy woleli spędzić czas na opracowaniu zawartości dla wszystkich graczy.

Opinie na temat postaci są bardzo mieszane, ponieważ część fanów Spider-Mana zarzuca Crystal Dynamics niedopracowanie dodatku. Ich zdaniem deweloperzy powinni przyłożyć się do animacji herosa oraz samej zawartości, ponieważ aktualnie rozszerzenie z Peterem Parkerem ma nie prezentować oczekiwanej jakości.

Czy jest aż tak źle? Poniżej możecie sprawdzić ciekawe porównanie, które bezpośrednio zestawia Spider-Mana z Crystal Dynamics z bohaterem stworzonym przez Insomniac Games. Musimy również pamiętać, że wewnętrzne studio Sony musiało stworzyć tylko jednego protagonistę – w dodatku ich produkcja to gra single-player.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Insomniac Games Marvel's Avengers Spider-Man Square Enix