Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 19:36
Death Stranding 2 - Hideo Kojima - Norman Reedus
2882V

Death Stranding 2 powstaje? Kojima pokazał teaser, a gracze nie mają wątpliwości: „to na pewno Norman Reedus”

Hideo Kojima uwielbia pobudzać swoich fanów i najnowsza fotka opublikowana przez dewelopera ponownie zainteresowała graczy. Twórca przedstawił scenę z prac nad prawdopodobnie nowym tytułem i część zainteresowanych uważa, że Japończyk pokazał Normana Reedusa.

Hideo Kojima w zeszłym roku wspominał o pracy nad nowym tytułem, a w międzyczasie Norman Reedus wspomniał, że może pojawić się w Death Stranding 2. Produkcja nigdy nie została zapowiedziana, ale Japończyk na początku miesiąca potwierdził, że musiał znacząco przerobić projekt.

Dzisiaj jednak Hideo Kojima opublikował nową fotkę, która pochodzi ze studia zdjęć – w takim miejscu pracownicy mogą dokładnie przeskanować ciało aktora lub obiektu, by następnie umieścić je w grze.

„Ostatnio zmieniam plan, scenariusz i eksperymentuję ze wszystkim innym”.

Gracze jednak szybko zauważyli, że mężczyzną znajdującym się na pierwszym planie może być Norman Reedus – choć w zasadzie Hideo Kojima wykonał zdjęcie w taki sposób, by nie pokazać za wiele i możemy to traktować, jak kolejny teaser opublikowany przez twórcę.

„Teraz zdaję sobie również sprawę, że osoba przechodząca obok w białej koszuli może równie dobrze być Normanem Reedusem”

„To na pewno Norman Reedus”.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, co planuje Hideo Kojima, ale jak widać deweloper wciąż chętnie bawi się ze swoimi fanami podrzucając im podobne zdjęcia. Wszystko, by wzbudzić zainteresowanie szerokiej publiki.

Źródło: https://www.thegamer.com/kojima-teases-next-project-twitter/

Tagi: Death Stranding 2 Hideo Kojima norman reedus