Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2021 10:30
Death Stranding 2 w planach
1796V

Death Stranding 2 w planach! Norman Reedus zdradza negocjacje powrotu do roli Sama Portera

Wygląda na to, że Norman Reedus zdradził informację, która ucieszy masy fanów - wiele wskazuje bowiem na to, że sequel Death Stranding rzeczywiście ma powstać.

Jeśli chodzi o fanów produkcji Hideo Kojimy, to bez dwóch zdań większość z nich wyczekuje obecnie Death Stranding: Director's Cut, a więc rozszerzonej i nieco ulepszonej wersji głośnej gry z 2019 roku. I o ile nazwa nie przypadła do gustu nawet popularnemu twórcy, o tyle sam gameplay prezentuje się naprawdę okazale. Wiele wskazuje na to, że spędzimy przyjemne godziny w klimatycznym świecie.

Cóż, rozszerzona i poprawiona wersja Death Stranding to na pewno ciekawa rzecz, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że dużo bardziej wyczekuje się obecnie kontynuacji. Jeśli należycie do tego grona osób, jestem przekonany, że słowa Normana Reedusa bardzo Was ucieszą. Podczas wywiadu związanego ze spotkaniem prasowym na temat 11. sezonu "The Walkind Dead" poruszono temat gry Kojimy.

Aktor zdradził tak, iż "sądzi, że robią drugie Death Stranding". Jakby tego było mało, chwilę później dodał także o tym, iż wierzy, że właśnie w tym momencie jego zespół negocjuje jego powrót do roli Sama Portera! I choć bynajmniej nie jest to oficjalne potwierdzenie, to biorąc pod uwagę tak odważne słowa płynące z ust Reedusa, można założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że coś się kroi!

Źródło: https://gamerant.com/death-stranding-sequel-norman-reedus-comments/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment