Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 16:26
Koniec Fortnite
453V

Koniec nadciąga do Fortnite. Epic Games zapowiada zakończenie 2 Rozdziału

Epic Games szykuje wielkie wydarzenie na serwerach Fortnite. Firma zaproponuje graczom „Koniec”, czyli finałowy event, który powinien w znaczący sposób zamieszać na serwerach produkcji. Zobaczcie pierwszy materiał.

„Koniec” to finałowe wydarzenie w 2 Rozdziale Fortnite. Epic Games ujawniło, że gracze muszą przygotować się na wielkie zmiany, ponieważ już wkrótce „nic nie będzie takie samo”. Śmiałkowie mają chwycić za broń i stanąć do walki z „ostateczną niszczycielką wszelkiej rzeczywistości”.

Twórcy opracowali jednorazowe event w Fortnite, który odbędzie się 4 grudnia o godzinie 22:00 czasu polskiego. Studio potwierdza, że w tym wypadku zainteresowani trafią do maksymalnie 16-osobowych zespołów i zmierzą się z wyzwaniem.

Trudno aktualnie powiedzieć, co tak naprawdę szykuje Epic Games, jednak na pewno warto pamiętać, że po zakończeniu pierwszego sezonu byliśmy świadkami... Czarnej dziury. W konsekwencji gracze przez kilka dni nie mogli grać w popularną produkcję.

Jedno na pewno warto w tym miejscu zauważyć – Epic Games w świetny sposób rozwija swoją pozycję, nad którą teraz będzie pracować nawet Harmonix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software