Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2021 10:29
The Last of Us 2 w rekordowo niskiej cenie
2904V

Gry na PS5, PS4 i Xboksy w promocji. The Last of Us 2 w rekordowo niskiej cenie

Black Friday to okazja, dzięki której wiele sieci sklepów pragnie zachęcić klientów do zakupów. Za sprawą najnowszej oferty gracze mogą zgarnąć kilka interesujących produkcji w niższych cenach - wśród nich znalazła się również ostatnia historia Naughty Dog.

Od zeszłego tygodnia na naszym portalu przedstawiamy szereg promocji zorganizowanych z myślą o Czarnym Piątku - sympatycy konsolowej rozgrywki mogli zgarnąć cyfrowe propozycje na PlayStation Store oraz Microsoft Store, nie zabrakło także gier na Nintendo Switcha czy akcji na produkcje w pudełkach.

RTV Euro AGD rozpoczęło Mega Finał Black Friday 2021 - wykorzystując kod zniżkowy (REBF24113011L) można zdobyć wiele interesujących tytułów oraz akcesoriów w niższych cenach. Na liście uwzględniono wiele gier na konsole PlayStation oraz Xboksa, a wśród nich należy wymienić chociażby Edycję Specjalną Back 4 Blood w wersji na PS5 oraz Xboksy za 119 złotych. Poniżej 100 złotych zostały wycenione MediEvil (49 zł), Watch Dogs Legion na PS5 (69 zł), The Last of Us Part II Edycja Day One (69 zł) czy Marvel’s Spider-Man PS4/PS5 za 79 zł. Z nowszych pozycji przeceniono również Riders Republic, Far Cry 6 oraz Assassin’s Creed Valhalla.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić Mass Effect Edycja Legendarna, to w nowej promocji odświeżone przygody komandora Sheparda kosztują 159 zł. Z rana informowaliśmy, że Amazon Studios negocjuje z Electronic Arts nabycie praw do IP i planuje nakręcić serial.

Promocje na gry na PlayStation 5

Promocje na gry na PlayStation 4

Promocje na gry na Xboksy Series X|S i Xboksa One

Sprzęt w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/mega-final-black-friday-2021-w-rtv-euro-agd-back-4-blood-edycja-specjalna-medievil-oraz-resident-evil-village-taniej/

Tagi: Black Friday Promocja PS4 PS5 Resident Evil village Xbox Xbox One Xbox Series X|S