Men of War 2 zapowiedziane. Strategia z „filmowym rozmachem” w kampanii

News
302V
Men of War 2 zapowiedziane. Strategia z „filmowym rozmachem” w kampanii
Iza Łęcka | 24.11.2021, 12:56

W przyszłym roku na rynku znajdzie się kolejna propozycja, która może zainteresować entuzjastów strategii. Studio Best Way opracowuje Men of War 2 – pierwsze informacje o grze brzmią całkiem obiecująco. Tytuł zaprosi graczy na wschodni i zachodni front II wojny światowej.

Men of War 2 to najnowsza strategia czasu rzeczywistego, która zgodnie z zapowiedzią wydawcy zaoferuje „więcej jednostek o różnych specjalizacjach, nadzwyczajną wierność historyczną oraz nowy poziom doznań wizualnych i dźwiękowych”. Studio połączy najważniejsze elementy serii, tym samym oferując intensywne starcia, które zaprowadzą graczy na fronty II wojny światowej.

W Men of War 2 poprowadzimy dziesiątki historycznych jednostek, a każda będzie posiadać własne wyposażenie. Podczas rozgrywki nie zabraknie korzystania ze strategii walki i wykorzystywania ciągle zmieniającego się otoczenia, osłon lub szerokiego wachlarza opcji – wszystko w jednym celu: rywalizacji z przebudowaną i bezwzględną sztuczną inteligencją, która została dopracowana.

Historia obejmuje dwie główne kampanie – Aliantów i Sowietów – przedstawiające walkę przeciwko potędze militarnej III Rzeszy. Gra będzie się odznaczać „filmowym rozmachem”:

„Od pierwszych desperackich i brutalnych bitew II wojny światowej po znaczące zwycięstwa na drodze do Berlina, stawaj u boku bohaterów wojennych oraz ich kamratów podczas marszu przez pokryte śniegiem sowieckie wzgórza i wioski, europejskie pola oraz ruiny miast”.

Studio nie zapomniało także o rywalizacji sieciowej oraz kooperacji. Sympatycy strategii wspólnie staną do walki przeciwko innym graczom lub zmierzą się z zaawansowaną SI – zmagania odbywają się na realistycznych mapach.

W Men of War II znajdziemy najobszerniejszy i najbardziej szczegółowy zbiór lokacji, pojazdów i postaci z czasów II wojny światowej w serii. Uwzględniono trzy strony konfliktu, 45 batalionów, ponad 300 pojazdów oraz pełne wsparcie modów.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega https://store.steampowered.com/app/1128860/Men_of_War_II/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych