Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2021 08:17
Game Pass nowe gry
3556V

Xbox Game Pass z pierwszą propozycją na grudzień. Gracze zadbają o trawniki

Microsoft nie zatrzymuje się nawet na chwilę i zapewnia następne produkcje w katalogu Xbox Game Pass. Już w przyszłym tygodniu oferta zostanie rozbudowana o tytuł stworzony przez studio Skyhook Games.

W minionym tygodniu biblioteka Xbox Game Pass została powiększona o pięć gier, wczoraj do oferty trafiły kolejne dwie pozycje, natomiast obecnie możemy szykować się na tytuł, który zostanie dodany już w grudniu. Gigant z Redmond zapewne w ciągu kilku dni ujawni pełne zestawienie przygotowane z myślą o pierwszej połowie miesiąca, tymczasem studio Skyhook Games pochwaliło się, że ich symulator wzmocni usługę.

Lawn Mowing Simulator od 2 grudnia będzie dostępny w Xbox Game Pass na Xboksach Series X|S i PC. Gra zadebiutowała 10 sierpnia i zebrała oceny na poziomie 71%. W najbliższym czasie użytkownicy abonamentu Amerykanów sprawdzą atrakcje przygotowane przez deweloperów.

„Trawa jest zawsze bardziej zielona po dobrym skoszeniu. Przeczytaj naszego bloga: Lawn Mowing Simulator wkracza do Game Passa!

https://skyho(...)me-pass/

W usłudze znajdziemy całą gamę zróżnicowanych tytułów tworzonych przez większe, jak i mniejsze zespoły, natomiast Lawn Mowing Simulator jest bez wątpienia produkcją, którą nie każdy kupi, jednak już niebawem będzie mógł ją sprawdzić, wkroczyć na brytyjską wieś i zadbać o równe strzyżenie trawników.

Poniżej przedstawiamy zwiastun Lawn Mowing Simulator – zamierzacie wypróbować grę?

Źródło: Twitter: SkyhookGames

Tagi: Curve Digital Lawn Mowing Simulator Microsoft Skyhook Games Xbox Xbox Game Pass