Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2021 20:17
Xbox Game Pass nowe gry - 5 tytułów
3869V

Xbox Game Pass z 5 nowymi grami. Microsoft zaprasza do gry

Katalog Xbox Game Pass został dzisiaj rozbudowany o pięć produkcji. Gracze mogą zapoznać się z między innymi Next Space Rebels oraz Microsoft Flight Simulator GOTY. Sprawdźcie listę i zobaczcie zwiastuny nowych gier.

Microsoft wciąż rozbudowuje katalog Xbox Game Pass i dzisiaj oferta amerykańskiej usługi została rozbudowana aż o pięć gier. Już wcześniej informowaliśmy o premierze specjalnej wersji Microsoft Flight Simulator, ale to dopiero początek, ponieważ gracze mogą również sięgnąć po cztery inne gry.

Exo One to zręcznościówka z elementami przygody, Fae Tactics zainteresuje fanów Final Fantasy Tactics, w swoim czasie My Friend Pedro zebrało mnóstwo pochwał, Next Space Rebels pozwala zbudować rakietę kosmiczną, a Undungeon to mieszanka przygodówki, akcji, RPG-a z elementami rogala.

Jak widać oferta jest interesująca, ponieważ aż cztery gry z listy (Exo One, Next Space Rebels, Undungeon, Microsoft Flight Simulator GOTY) debiutują dzisiaj na wybranych platformach, a dodatkowo gracze mogą zapoznać się z jednym konsolowym debiutem, ponieważ Fae Tactics wcześniej trafiło na PC.

Zestawienie jest zróżnicowane i powinno zainteresować wielu graczy – poniżej znajdziecie odnośniki do gier oraz możecie spojrzeć na zwiastuny.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/four-more-games-are-available-today-with-xbox-game-pass-november-18

Tagi: PC xbox Xbox Game Pass xbox One xbox series x|s