Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 12:57
Mortal Shell: Enhanced Edition i Xbox Game Pass
3350V

Xbox Game Pass rozbudowany o 2 gry. Gracze mogą zagrać w Mortal Shell

Katalog Xbox Game Pass został dzisiaj rozbudowany o dwie następne produkcje. Na liście znalazł się Mortal Shell, który może okazać się świetną opcją dla graczy, którzy przygotowują się na przyszłoroczne atrakcje z Elden Ring.

W zeszłym tygodniu Xbox Game Pass został rozbudowany o pięć nowych gier, ale to nadal nie jest pełna oferta przygotowana przez Microsoft na listopad. Korporacja zdecydowała się na dorzucenie kolejnych tytułów i już dzisiaj możecie zapoznać się z następującymi pozycjami:

Szczególnie mogę od siebie polecić Mortal Shell, które zebrało oceny na poziomie 76%, ale od czasu debiutu deweloperzy usunęli wiele błędów i znacząco dopracowali grę. Tytuł czerpie garściami z dorobku From Software i oferuje wiele wymagających starć – świat może zapewnić bardzo satysfakcjonującą rozgrywkę na około 10 godzin.

Natomiast Before We Leave dzisiaj debiutuje na konsolach – jest to strategia, w której gracze starają się odbudować zniszczoną cywilizację. Gra w 2020 roku trafiła na PC i zebrała oceny na poziomie 75%.

Jak widać dzisiaj możecie nie tylko zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami, ale zajmiecie się także budowaniem miasta.

„Już dostępne w Xbox Game Pass

Before We Leave
Mortal Shell: Enhanced Edition”

Źródło: Twitter: XboxGamePassUK

Tagi: microsoft xbox Xbox Game Pass