Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2021 08:57
Nowe gry na PS5 i PS4
1547V

Nowe gry na PS5 i PS4. Sony promuje premiery tego tygodnia

Pod koniec listopada na konsolach Japończyków debiutuje kilka tytułów wartych uwagi. Redakcja PlayStation Access opracowała materiał skupiający się na nadciągających tytułach - sprawdźmy, które produkcje zostały wyróżnione.

Sony nie może pochwalić się zbyt intensywną końcówką roku obfitującą w ekskluzywne gry, lecz nie ulega wątpliwości, że użytkownicy PS5 i PS4 systematycznie mają szansę wypróbować propozycje od zewnętrznych zespołów. Pamiętajmy także, że wciąż obowiązuje promocja na PS Store z okazji Black Friday, która daje okazję do nadrobienia starszych propozycji.

Mówiąc o nowym tygodniu, nie zapominajmy o najnowszym filmiku brytyjskiego oddziału PlayStation. W najbliższym czasie na PlayStation 5 oraz PlayStation 4 zadebiutują między innymi Farming Simulator 22 (przeczytajcie naszą recenzję) oraz znakomite Death's Door - historia kruka zajmującego się zbieraniem dusz zmarłych została niezwykle ciepło przyjęta przez użytkowników Xboksów i PC, natomiast obecnie społeczność PlayStation ma możliwość sprawdzenia klimatycznej przygody.

Kolejną wyróżnioną pozycją jest Drizzlepath: Deja Vu, w której wcielamy się w bezimiennego mężczyznę. Bohater, ruszając w podróż w góry, szuka odpowiedzi na wiele egzystencjalnych pytań. Głównymi cechami tytułu Eastasiasoft Limited są abstrakcyjna fabuła oraz szczegółowe środowisko wypełnione złowrogimi krajobrazami.

Co planujecie ograć w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation playstation access PS4 PS5