Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 18:25
DC League of Super-Pets
362V

DC League of Super-Pets na pełnym zwiastunie. Zapowiada się świetna animacja dla fanów komiksów

Warner Bros. właśnie zaprezentowało pełny zwiastun filmu „DC League of Super-Pets”, który powinien zainteresować wielu widzów. Historia skupi się na między innymi psie Supermana – to właśnie Krypto stworzy swój zespół super-zwierząt.

Pierwszy raz o „DC League of Super-Pets” wspominaliśmy na portalu w październiku, ale podczas DC FanDome zaprezentowano wyłącznie teaser. Teraz możemy sprawdzić pełny zwiastun, który potwierdza jedno – to może się udać.

Głównym bohaterem historii jest Krypto, czyli pies Supermana (Dwayne Johnson użycza mu głosu w angielskiej wersji), jednak okazuje się, że heros zostanie uprowadzony. W tej sytuacji to właśnie zwierzak musi zająć się akcją, zbiera ekipę i rozpoczyna ratowanie swojego towarzysza.

„W filmie DC Liga Super-Pets superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów”.

W filmie usłyszmy też głosy Kevina Harta (filmy z cyklów „Jumanji” i „Sekretne życie zwierzaków domowych”), Kate McKinnon („Saturday Night Live”, cykl „Magiczny autobus znów rusza w trasę”, „Fernando”), Johna Krasinskiego (filmy z cyklu „Ciche miejsce”, „Free Guy”), Vanessy Bayer („Saturday Night Live”, „Firmowa gwiazdka”, „Wykolejona”), Natashy Lyonne („Wyszczekani”, „Ballmastrz 9009”), Diego Luny („Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie”, „Wojownicza księżniczka Maya”), Marca Marona („Joker”, „GLOW”), Thomasa Middleditcha („Godzilla: Król potworów”, „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”), Bena Schwartza („Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Kacze opowieści”) i Keanu Reevesa (cykle „Matrix” i „John Wick”).

Jak widać udało się zebrać wielu znanych aktorów, którzy na pewno ubarwią produkcję – choć w tym wypadku będziemy musieli oglądać film w angielskiej wersji językowej. Za produkcję w roli reżysera odpowiada Jared Stern, który wcześniej napisał scenariusz do między innymi „LEGO: Batman Film” oraz „Stażyści”.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”, „Hellbound”, „7 więźniów” i „Cowboy Bebop”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: