Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2021 14:30
Michael Keaton jako Vulture
492V

Vulture pojawi się w kolejnym filmie MCU? Michael Keaton zdradza prace nad sekretną produkcją

Michael Keaton, którego nie trzeba chyba przesadnie przedstawiać, był niedawno gościem programu Jimmy'ego Kimmela, gdzie zdradził bardzo ciekawą rzecz. 

Fani filmów o superbohaterach mają obecnie wiele powodów do radości. DC Extended Universe cały czas rośnie, świat herosów od Sony również zasypuje nas produkcjami, a o Marvel Cinematic Universe chyba nie trzeba wspominać, albowiem tu mamy prawdziwy urodzaj. Co ciekawe, dwa ostatnie elementy się ze sobą cały czas przeplatają - głównym łącznikiem jest oczywiście postać Spider-Mana

Najbardziej popularny bohater w dziejach komiksów funkcjonuje w Kinowym Uniwersum Marvela, ale za sprawą debiutującego jak czas temu "Venoma 2", mogliśmy wnioskować, iż doszło do pewnego skrzyżowania światów. Co więcej, w zwiastunie filmu "Morbius" od Sony pojawia się na moment Michael Keaton, który na potrzeby "Spider-Man: Homecoming" wchodził w rolę Vulture'a. 

Mężczyzna pojawił się ostatnio w programie Jimmy'ego Kimmela, gdzie zdradził bardzo ciekawą rzecz. Jak wspomniał, jeszcze w tym tygodniu będzie brał udział w nagraniach "czegoś związanego z Vulturem" do tajemniczego projektu Marvela. Na ten moment trudno wróżyć, o co może chodzić, ale fani bardzo szybko zaczęli doszukiwać się jakichkolwiek wskazówek. 

Pierwszym tropem były oczywistości jak "Spider-Man: Bez drogi do domu" i wspomniany już "Morbius", ale w obu przypadkach jest prawdopodobnie za późno, by mówić o jakichkolwiek dokrętkach. Inna opcja to "Dr. Strange and the Multiverse od Madness", który wydaje się bardziej prawdopodobny. Jest jednak jeszcze coś, co słusznie zauważyło wiele osób - jakiś czas temu mówiło się o filmie na temat Kravena Łowcy i tu również Vulture mógłby się wpasować. Jak myślicie?

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: Disney Marvel MCU Michael Keaton Vulture