Nightmare Alley na zwiastunie. Guillermo del Toro, Bradley Cooper i Cate Blanchett zapraszają na widowisko

Filmy i seriale
696V
Nightmare Alley na zwiastunie. Guillermo del Toro, Bradley Cooper i Cate Blanchett zapraszają na widowisko
Wojciech Gruszczyk | 18.11.2021, 20:50

Jeszcze w 2021 roku na wielkim ekranie zobaczymy najnowszą produkcję utalentowanego Guillermo del Toro. Reżyser tym razem zaprosił do współpracy Bradley'a Coopera i Cate Blanchett, by zaprezentować widzom „Nightmare Alley”. Zobaczcie pełny zwiastun filmu.

O „Nightmare Alley” pisaliśmy kilka miesięcy temu, jednak dopiero dzisiaj zaprezentowano pełny zwiastun widowiska. Widzowie w tym wypadku mogą liczyć na historię bazującą na powieści „Zaułek koszmarów” z 1946 roku autorstwa Williama Lindsaya Greshama.

Opowieść skupia się na Stantonie Carlislie – przestępca chętnie wykorzystuje naiwność bywalców nocnych klubów i wykorzystując proste sztuczki wmawia im, że czyta w myślach. Jednak pewnego dnia na jego drodze staje dr Lilith Ritter, która okazuje się niezwykle niebezpieczna.

Guillermo del Toro zmierzył się ze znaną historią, która nawet została już przeniesiona na duży ekran, ponieważ w 1947 roku zadebiutował film o tej samej nazwie, ale według reżysera jego propozycję nie możemy określić jako remake, ponieważ twórca „Labiryntu fauna” i „Kształtu wody” postanowił przedstawić historię w nowy sposób.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Nareszcie sam w domu”, „Black and Missing” i „Pitbull”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych