Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2021 07:01
Pragmata
1040V

Pragmata zalicza duże opóźnienie. Gra Capcomu potrzebuje sporo czasu

Nie powinniśmy liczyć na szybką premierę nowego IP Capcomu. Pragmata jeszcze przed końcem roku doświadcza dużego opóźnienia i nie zostanie udostępniona w 2022 roku. Deweloperzy dążą do zapewnienia niezapomnianej przygody.

Podczas zeszłorocznej imprezy Sony Capcom zapowiedział produkcję, która robiła ogromne wrażenie. Od tego czasu nie mieliśmy zbyt wielu okazji do zobaczenia nowych materiałów z enigmatycznej historii, choć Japończycy wspomnieli o tytule, podkreślając, że prace przebiegają dobrze.

Niestety gracze wyczekujący na pozycję utrzymaną w klimacie science fiction będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Pragmata nie zadebiutuje w 2022 roku – studio chce zaoferować wyjątkową przygodę, ale potrzebuje czasu na jej dopracowanie:

„Aktualizacja dotycząca #PRAGMATA :

Nasz zespół ciężko pracuje nad projektem, ale aby zapewnić, że będzie to niezapomniana przygoda, postanowiliśmy przesunąć okres premiery na rok 2023. W międzyczasie mamy dla Was nową grafikę. Dziękujemy za Waszą cierpliwość”.

„#PRAGMATA – nowy artwork”.

Co ciekawe, dostrzeżono, że Pragmata w wycieku GeForce Now była już datowana na 2023 rok. W bazie danych Nvidii nie określono dokładnego terminu (jest to raczej placeholder), lecz wydaje się całkiem możliwe, że decyzja dotycząca przełożenia debiutu gry mogła zostać podjęta nawet kilka miesięcy temu.

Pragmata jest aktualnie sporą niewiadomą, jednak przedstawiony zwiastun oraz jego rozszerzona wersja intrygowały i rozbudzały oczekiwania.

Źródło: Twitter: PRAGMATAgame

Tagi: Capcom Pragmata