Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2021 18:05
Matrix Zmartwychwstania
1645V

Matrix Zmartwychwstania z prezentacją bohaterów. Twórcy pokazują plakat i zachęcają do historii

Już w przyszłym miesiącu na wielkim ekranie pojawi się „Matrix Zmartwychwstania”. Oczekiwany film został zaprezentowany na nowym plakacie, na którym możemy sprawdzić wizerunki wszystkich najważniejszych bohaterów produkcji.

W przyszłym miesiącu entuzjaści kina będą mogli zobaczyć „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz „Matrix Zmartwychwstania”. Kampania obu produkcji trwa, więc dzisiaj zobaczyliśmy zwiastun historii z Tomem Hollandem w roli głównej, a teraz nadszedł czas na pokaz opowieści z Keanu Reevesem.

Czy „Matrix Zmartwychwstania” może zaprezentować jakość, która zachwyci największych fanów tego IP? Trzeba przyznać, że twórcy mierzą się z prawdziwą legendą, ale na pewno wielu widzów od dawna czekało na możliwość zobaczenia tej historii.

„Wróć do Matrixa z tym nowym plakatem Matrix Zmartwychwstania. Obejrzyj go w te Święta Bożego Narodzenia w kinach i na HBO Max”

Dzisiaj mamy okazję sprawdzić, jak prezentują się główni bohaterowie – w produkcji powrócą między innymi Neo oraz Trinity.

Mam wrażenie, że przedstawiony plakat bardzo dobrze oddaje wcześniej zaprezentowaną ideę. Trudno powiedzieć, na co dokładnie możemy liczyć w przypadku „Matrix Zmartwychwstania”, ale produkcje na pewno warto będzie sprawdzić.

Matrix Zmartwychwstania

Źródło: Twitter: TheMatrixMovie

Tagi: Matrix Matrix 4 Matrix Zmartwychwstania