Shin Megami Tensei V może trafić na PC i PS4. Kolejne wskazówki po przecieku z GeForce NOW

Gry
1337V
Shin Megami Tensei V może trafić na PC i PS4. Kolejne wskazówki po przecieku z GeForce NOW
Bartosz Dawidowski | 16.11.2021, 11:37

Posiadacze innych platform niż Switch mogą zazdrościć fanom Nintendo zachwalanego Shin Megami Tensei V, które ma status exclusiva. Sytuacja może się jednak zmienić.

Shin Megami Tensei V otrzymało oceny na średnim poziomie 8,5/10, co potwierdza, że Atlus ponownie nie rozczarował, dostarczając nam bardzo mocnego roleplaya. Czy jest szansa na zagranie w ten hit na platformach innych, niż Switch? Okazuje się, że tak i to coraz większa. Po przeciekach listy tytułów zmierzających na GeForce NOW gracze dokopali się do kolejnych wskazówek, że gra zmierza na PC i PS4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Osoby, które grzebią w plikach switchowego wydania Shin Megami Tensei V piszą o odkryciu w kodzie produkcji wzmianek o opcjach zmiany rozdzielczości czy jakości tekstur, które ewidentnie kojarzą się z wydaniem PC. W plikach gry mają znajdować się też odniesienia do PlayStation 4.

Pamiętajmy, że to na razie tylko niepotwierdzone plotki. Zakładając nawet, że te rewelacje są prawdziwe i w plikach Shin Megami Tensei V faktycznie znajdują się takie wpisy, na premierę nowego dzieła Atlusa na innych platformach możemy jeszcze długo poczekać. Pamiętajmy też o bardzo długim czasie powstawania SMT V - możliwe, że w kodzie gry zostały odniesienia do poprzednio planowanych wydań i że te informacje są już nieaktualne.

Pierwsze plotki o tym, że SMT V może trafić na PC pojawiły się w kontekście słynnej już listy gier zmierzającej na GeForce NOW.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/11/datamine-uncovers-references-to-ps4-and-pc-in-switch-exclusive-shin-megami-tensei-v https://twitter.com/regularpanties/status/1459199379122835466

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper