Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2021 07:00
GTA The Trilogy The Definitive Edition powróciło na PC
1477V

GTA The Trilogy The Definitive Edition w końcu działa na PC. Rockstar przeprasza i zapowiada aktualizacje

Przez trzy dni od debiutu GTA The Trilogy The Definitive Edition było niedostępne na PC. Gracze, którzy kupili zestaw na premierę, dopiero od kilku godzin mogą sprawdzać nowe wersje GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City. Rockstar zapowiedziało prace nad ulepszeniem doświadczenia.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutowało 11 listopada, jednak użytkownicy PC mogli powrócić do klasyków tylko przez chwilę. Wszystko przez pliki, które omyłkowo zostały dodane do produkcjideweloperzy dopiero dzisiaj po godzinie 1 w nocy zakończyli prace i przywrócili kolekcję na Rockstar Games Launcher.

„Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition jest ponownie dostępne do gry i zakupu za pośrednictwem Rockstar Games Launcher. Szczerze przepraszamy za niedogodności i pracujemy nad poprawą i aktualizacją ogólnej wydajności w miarę postępów”.

Twórcy od czwartku mierzyli się ze sporymi problemami, przez co gracze na komputerach osobistych dopiero teraz mogą zapoznać się z pakietem. Rockstar przeprasza za „niedogodności”, jednak pamiętając o wielu nieprzychylnych wypowiedziach, możemy przypuszczać, że przed zespołem jeszcze sporo pracy nad trylogią.

Już wczoraj pojawiły się pierwsze opinie dotyczące pozycji: społeczność Grand Theft Auto niezwykle jednoznacznie ocenia efekty prac studia Grove Street Games.

Źródło: Twitter: RockstarSupport

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Rockstar Take-Two Interactive