Halo Infinite Multiplayer może zadebiutować w poniedziałek?! Doniesienia sugerują niespodziankę

Gry (plotka)
1506V
Halo Infinite Multiplayer może zadebiutować w poniedziałek?! Doniesienia sugerują niespodziankę
Kajetan Węsierski | 13.11.2021, 13:30

Choć premiera najnowszej odsłony serii Halo będzie miała miejsce dopiero w grudniu, to plotki zdają się sugerować, iż tryb multiplayer wyjdzie w formie debiutu-niespodzianki.

Halo Infinite to dla wielu najbardziej wyczekiwana premiera tego roku - zwłaszcza spoglądając na materiały, które w ostatnich tygodniach publikuje 343 Industries. Gra wygląda znakomicie, a do premiery został już mniej niż miesiąc, więc stale zasypywani jesteśmy nowymi doniesieniami. Ostatnio poznaliśmy nawet szczegóły na temat przepustki bojowej, która prezentuje się naprawdę dobrze.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Internecie pojawiły się teraz natomiast bardzo intrygujące doniesienia, według których już w ten poniedziałek, 15 listopada, Microsoft ma udostępnić tryb wieloosobowy do najnowszej odsłony Halo! Jest to o tyle zaskakująca plotka, że przecież premiera samej gry zaplanowana jest dopiero na grudzień. Rewelacje wypływają ze strony użytkowników, którzy - biorąc pod uwagę wycieki z przeszłości - mogą być traktowani całkiem wiarygodnie w kontekście informacji o serii Halo.

Pierwszy z użytkowników, HaloDotAPI, zamieścił obrazek przedstawiający tryb multiplayer z podpisem "Heroes of Reach - 15 listopada 2021". Jest w tym wszystkim na tyle pewien swego, iż wspomniał, że jeśli się myli, przeleje 100 dolarów na konto losowego obserwującego go użytkownika. W innym wątku, gdzie Xbox pytał o życzenie z okazji 11/11, ten napisał - "Infinite w następnym tygodniu".

Pododbne informacje zdaje się mieć użytkownik kryjący się pod nickiem Surasia, który słynie z przekopywania baz danych w serii Halo. Gdy jeden z użytkowników Twittera napisał, że "na szczęście Halo Infinite nie debiutuje w tym tygodniu", ów odpisał enigmatycznie: "Cóż...". Gdy został zapytany, czy chodzi mu o plotkę z premierą 15 listopada, ponownie został w tajemniczym tonie, odpowiadając: "Zobaczysz".

Brzmi to intrygująco i zgrywa się z jakąś formą celebrowania dwudziestolecia Microsoftu (a także dwudziestolecia serii Halo), ale należy pamiętać, że to wciąż zaledwie plotki, które nie mają pokrycia w oficjalnych doniesieniach. Być może jest w nich ziarno prawdy, a jeśli tak, to przekonamy się o tym najpóźniej za dwa dni. Obecnie pozostaje nam więc cierpliwie czekać.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-multiplayer-might-shadow-drop-on-november-15-rumour

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper