Halo Infinite wygląda świetnie. Gameplay z kampanii pokazuje nową historię Master Chiefa

Gry
2864V
Halo Infinite wygląda świetnie. Gameplay z kampanii pokazuje nową historię Master Chiefa
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2021, 18:28

Za miesiąc fani serii Halo zapoznają się z najnowszą produkcją 343 Industries. Pierwsi dziennikarze otrzymali dostęp do gry, więc możemy sprawdzić, jak prezentują się kolejne fragmenty z kampanii Halo Infinite. Tytuł za kilka tygodni trafi do Xbox Game Pass.

343 Industries odkrywa karty kolejnej produkcji zmierzającej w 2021 roku wyłącznie na Xboksy i PC. Halo Infinite zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca, więc dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się początek przygody.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zobaczycie tutaj wcześniej nieprezentowane materiały – podczas rozgrywki Master Chief chętnie korzysta z linki, dzięki której wytrąca tarcze z rąk przeciwników. Trzeba jednocześnie przyznać, że tytuł wygląda naprawdę dobrze, co na pewno ucieszy graczy, którzy od dawna czekają na możliwość poznania kolejnej historii Master Chiefa.

Halo Infinite zmierza na konsole dwóch generacji oraz PC, ale jestem pewien, że miłośnicy tej serii nie będą narzekać. Miałem okazję zapoznać się z najnowszymi wrażeniami i strzelanka 343 Industries zbiera bardzo pozytywne opinie – nie brakuje głosów, że będzie to najmocniejsza odsłona od wielu lat, która jakością ma dorównywać pierwszym częścią serii.

Zachęcam do sprawdzenia ujęć, na których zobaczycie nowe zdolności bohatera oraz kolejne zabawki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (107)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper