Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2021 21:11
Ms. Marvel Marvel
1079V

Ms. Marvel na pierwszym materiale. Kamala Khan wkracza do MCU

Marvel nie zapomniał o „fance superbohaterów”. Kamala Khan wita się z Marvel Cinematic Universe za pomocą pierwszego teasera. Na ujęciach widzimy postać w stroju i trzeba przyznać, że MCU otrzyma kolejną ciekawą postać.

„Ms. Marvel” to obok „She-Hulk” i „Moon Knight” jedyne produkcje Marvela, które podczas Disney+ Day otrzymały materiały wideo. Nie możemy aktualnie mówić o wielkich zwiastunach, ale najwidoczniej to właśnie te seriale zadebiutują w pierwszej połowie 2022 roku. Korporacja potwierdziła także prace nad kilkoma następnymi produkcjami, jednak pewnie na wiele tytułów musimy zaczekać do przynajmniej drugiej połowy przyszłego roku.

Kamala Khan to pierwsza muzułmańska superbohaterka Marvela, która nie tylko otrzymała swoją serię komiksów, pojawiła się w grze Crystal Dynamics, ale teraz możemy szykować się na jej serial na Disney+. Jest to bardzo młoda postać, ponieważ G. Willow Wilson i Sana Amanat stworzyli tę postać w 2013 roku.

Zaprezentowany zwiastun „Ms. Marvel” potwierdza, że Kamala Khan także w serialu będzie wielką fanką Avengersów i w trakcie przygody zacznie się ona uczyć własnych umiejętności.

„Nowy oficjalny teaser "MS. MARVEL"!”

Źródło: Twitter: MarvelPlusBR

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU Ms. Marvel