Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2021 18:35
She-Hulk
2162V

She-Hulk zaprezentowana. W serialu MCU pojawi się Bruce Banner

Marvel pokazał pierwsze ujęcia z „She-Hulk”. Jest to zupełnie nowy serial z Marvel Cinematic Universe, który rozszerzy katalog produkcji i może w przyszłym roku trafić w gust wiernych fanów MCU. Zobaczcie materiał.

W 2022 roku poznamy historię Jennifer Walters, która choć określa siebie jako „normalna prawniczka”, to jednak tak naprawdę skrywa w sobie potężną moc. Pierwszy teaser pokazuje między innymi Bruce'a Bannera – Hulk postara się pomóc nowej postaci zrozumieć swoje moce, a możemy podejrzewać, że to właśnie on wprowadzi superbohaterkę do MCU.

Na Disney+ Day zapowiedziano szereg produkcji, ale tylko w niektórych sytuacjach mogliśmy sprawdzić materiał wideo. „She-Hulk” otrzymała niestety wyłącznie teaser, który jednak pozwala zerknąć na zamienioną postać.

Czy „She-Hulk” będzie mogła liczyć na wielkie zainteresowanie i jej historia osiągnie zawrotną oglądalność? Przekonamy się już wkrótce, jednak jak widać seriale z Disney+ mogą w ciekawy sposób rozbudować zestawienie postaci z Marvel Cinematic Universe.

„Pierwszy oficjalny teaser "SHE-HULK"!”

„Pierwsze spojrzenie na „SHE-HULK” od Marvel Studios”.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wilk ze Snow Hollow”, „Na wodach północy” i „Wielka” (2 sezon).

Źródło: Twitter: MarvelPlusBR, DiscussingFilm

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU She-Hulk