Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2021 20:49
Marvel Zombies
2957V

Marvel Zombies, Spider-Man: Freshman i Ironheart to kolejne produkcje MCU. Nadciągają nowe historie

Marvel ma wielkie plany na rozwój Marvel Cinematic Universe przez Disney+. Na platformę w następnych miesiącach zadebiutują kolejne głośne produkcje, wśród których można wyróżnić między innymi „Marvel Zombies” i „Spider-Man: Freshman”.

Disney+ zapewni fanom Marvel Cinematic Universe sporo atrakcji, ponieważ to właśnie streamingowa platforma ma zaoferować kilka głośnych produkcji. Już wcześniej prezentowaliśmy pierwsze ujęcia z „Moon Knighta” oraz „She-Hulk”, ale na dzisiejszym wydarzeniu przedstawiono także inne tytuły.

Spider-Man: Freshman Year” to animowany serial opowiadający o początkach Petera Parkera w Marvel Cinematic Universe. Głównym scenarzystą historii został Jeff Trammel, a przedstawione informacje pozwalają sądzić, że wydarzenia pokażą Spider-Mana jeszcze przed akcją z „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.

Marvel Zombies” pozwoli nam poznać superbohaterów-zombie, których mogliście już oglądać w jednym z odcinków „What If...?” – będzie to oczywiście animowana produkcja.

Na liście nowości znalazło się także „Agatha: House of Harkness” – to seria opowiadająca o tytułowej czarownicy, która pojawiła się w serialu „WandaVision”. Marvel ujawnił także „Echo”, jednak w tym wypadku nie wiemy za wiele o projekcie – będzie to spin-off „Hawkeye'a” i to właśnie w tym serialu poznamy bohatera lub bohaterkę „Echo”.

Marvel wspomniał również o pracach nad „Ironheart” (serial opowiadający losy Riri Williams, następczynię Iron Mana) oraz „I Am Groot” (krótkometrażówka). Widzowie mogą także liczyć na drugi sezon „What If...”.

Marvel nie zapomniał o „Secret Invasion”, czyli serialu z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej – aktor powróci jako Nick Fury. Na fotce zaprezentowano postać z brodą i bez przepaski na oko. Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze zwiastuna.

Secret Invasion MCU

Disney+ nowości

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/disney-orders-90s-x-men-revival-marvel-zombies-and-spider-man-freshman-year-1235046741/

Tagi: disney+ Marvel Marvel Cinematic Universe Marvel Zombies Spider-Man: Freshman Year