Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 16:47
Bright Memory Infinite
1277V

Bright Memory Infinite zawodzi. Recenzje potwierdzają bardzo krótką historię i liczne problemy techniczne

Bright Memory Infinite debiutuje na komputerach osobistych, ale produkcja nadal nie zapewni wyjątkowo rozbudowanej opowieści, która przykuje graczy do ekranów na kilka godzin. Tytuł ma również sporo problemów z błędami.

Bright Memory Infinite to w zasadzie rozbudowana wersja Bright Memory, ale nadal nie możemy mówić o pełnoprawnej produkcji na wiele godzin. Gra w niektórych tekstach jest określona jako „demo technologiczne”, ponieważ wydarzenia kończą się po maksymalnie dwóch godzinach.

Tytuł zbiera pochwały za „solidną rozgrywkę”, która miesza umiejętności bohaterki z bezpośrednią walką, produkcja wygląda świetnie w ruchu, same pojedynki są bardzo rozbudowane i dynamiczne, a nawet możemy liczyć na „przyzwoitą różnorodność wrogów”.

Gdzie są problemy? Bright Memory Infinite oferuje ładną grafikę, ale w większości wpadamy do bardzo podobnych lokacji, kilka elementów rozgrywki jest wyraźnie niedopracowanych, etapy skradania źle wpływają na gameplay i tytuł ma „liczne problemy techniczne”. Opowieść jest bardzo krótka i wielu graczy ukończy ją przy jednym posiedzeniu – dziennikarz Gamespotu poznał grę w 1 godzin i 20 minut.

Tak prezentują się pierwsze oceny Bright Memory Infinite (aktualna średnia 63%):

  • 80 - Noisy Pixel
  • 70 - Stevivor
  • 60 - Press Start Australia
  • 60 - Destructoid
  • 60 - NME
  • 50 - TheSixthAxis

Jeśli jesteście zainteresowani Bright Memory Infinite – sprawdźcie gameplay. Gra ma wkrótce trafić na Xboksy Series X|S.

Źródło: https://www.metacritic.com/game/pc/bright-memory-infinite

Tagi: Bright Memory Bright Memory Infinite FYQD Studio