Bright Memory: Infinite wygląda wybitnie. Gameplay jest porównywany do współczesnego Crysisa

Gry
2358V
Bright Memory: Infinite wygląda wybitnie. Gameplay jest porównywany do współczesnego Crysisa
Wojciech Gruszczyk | 04.11.2021, 18:38

Bright Memory: Infinite zmierza na rynek i najnowszy materiał z produkcji zbiera bardzo pozytywne opinie. Gracze nie bez powodu porównują pozycję do Crysisa, ponieważ deweloperzy zadbali o widowiskową akcję.

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Bright Memory: Infinite. Twórcy niedawno potwierdzili datę premiery, a teraz możemy w końcu spojrzeć na czystą rozgrywkę – redakcja IGN pokazuje gameplay z PC. Aktualnie tytuł trafi wyłącznie na komputery osobiste, ale „wkrótce” odbędzie się również premiera na Xboksach Series X|S.

Na filmie zobaczycie sporo strzelania, trochę biegania po ścianach oraz nawet akcje z wykorzystaniem katany. Bright Memory: Infinite od dawna było chwalone, jednak dopiero dzisiaj możemy sprawdzić czystą rozgrywkę z propozycji chińskiego FYQD Studio.

Gameplay pokazuje kilka widowiskowych scen – główna bohaterka chętnie korzysta nie tylko z karabinu, ale przyciąga przeciwników specjalną mocą, by następnie w efektowny sposób pozbyć się oponentów. Tytuł pod względem oprawy wygląda znakomicie i jeśli rozgrywka utrzyma poziom, to bardzo możliwe, że będziemy mogli mówić o dużej niespodziance listopada.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper