PlayStation Black Friday zapewni promocje na gry z PS5, PS4 i na PS Plus. Wyciekł baner zapowiadający ofertę

Promocje gier
12733V
PlayStation Black Friday zapewni promocje na gry z PS5, PS4 i na PS Plus. Wyciekł baner zapowiadający ofertę
Wojciech Gruszczyk | 13.11.2021, 01:15

Sony szykuje się dużej do promocji. Firma przygotowała nawet specjalne banery na PlayStation Black Friday. W promocji pojawią się gry na PS5 i PS4, a nawet zainteresowani kupią PS Plus w lepszej cenie. Oferta wystartuje w przyszłym tygodniu.

Sony nie zapomina o Black Friday i w następny piątek rozpocznie się kolejna duża promocja. Gracze w tym wypadku będą mogli sięgnąć po gry z PlayStation 5 i PlayStation 4, ale już pierwsze materiały promocyjne potwierdzają również przecenę na PlayStation Plus.

Wiadomość o promocji opublikował Thomascz – gracz z Niemiec natrafił na ulotki przygotowane przez niemiecki oddział PlayStation, które potwierdzają nadciągające wydarzenie. PlayStation Black Friday rozpocznie się 19 listopada i będzie trwać ponad tydzień.

Na zamieszczonych grafikach widzimy pierwsze produkcje, które kupimy w lepszej cenie – tegoroczne Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Death Stranding: Director's Cut mają trafić na PlayStation Black Friday.

W ofercie ma pojawić się także promocja na PlayStation Plus – cena abonamentu na 12 miesięcy zostanie obniżona o 33%. Na większe szczegóły musimy zaczekać, ale fani PlayStation mogą szykować się na zakupy.

Warto przypomnieć, że w tym tygodniu ruszyła standardowa promocja na PlayStation Store.

PlayStation Black Friday - 1

PlayStation Black Friday - 2

Źródło: https://wccftech.com/sonys-playstation-black-friday-2021/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych