Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2021 11:17
Beta Elden Ring na eBayu
881V

Beta Elden Ring na eBayu. Gracze chcą ponad 1000 zł za dostęp do tytułu

Już w najbliższy weekend rozpoczną się bardzo limitowane testy Elden Ring. Nie wszyscy gracze mogli liczyć na łut szczęścia, jednak część osób, która została wybrana przez From Software, zamierza zarobić. Klucze trafiły na eBay, a ich ceny są zawrotne.

W piątek rozpoczną się testy Elden Ring przygotowane z myślą o ograniczonej liczbie uczestników. Deweloperzy podjęli decyzję o udostępnieniu serwerów tylko w trakcie pięciu sesji, a rozgrywka została zaplanowana w wyznaczonych godzinach – przykładowo w sobotę od 20:00 do 23:00.

Wczoraj wydawca rozsyłał klucze do wybranych szczęśliwców, dzięki czemu zostało jeszcze całkiem sporo czasu na przygotowania i pobranie plików. Nie ulega jednak wątpliwości, że zainteresowanie akcją było naprawdę duże i wielu entuzjastów twórczości From Software tylko czeka, aż sprawdzi Elden Ring. Klimatyczny świat, opowieść stworzona przez George'a R.R. Martina oraz wymagający przeciwnicy to czynniki, które bardzo zawyżają oczekiwania.

W niemal każdej takiej sytuacji znajdą się jednak chętni, którzy wyczują okazję do zarobienia – w przypadku nadciągającego wydarzenia nie mogło być inaczej. Niektórzy gracze wystawiają na aukcjach dostęp do testów Elden Ring za ponad 200 dolarów. Mimo iż rozgrywka będzie trwała tylko kilka godzin, zainteresowanych nie brakuje, a nowe nowe oferty są systematycznie dodawane.

Otrzymaliście dostęp do testów? Planujecie sprawdzić najnowszą produkcję japońskiego studia?

Beta Elden Ring na eBayu

Beta Elden Ring na eBayu 2

Źródło: Ebay.com

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software