Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2021 20:05
Elden Ring zaproszenia
900V

Elden Ring. Zaproszenia do zamkniętej bety trafiły do pierwszych graczy

Wygląda na to, że jeśli zapisaliście się do zamkniętych testów nadchodzącego projektu od From Software i mieliście nutkę szczęścia, to zaproszenia powinny być już w Waszych skrzynkach mailowych.

Elden Ring to tytuł, którego trudno nie wyczekiwać. I prócz samych zapowiedzi, najlepiej potwierdza to niedawny materiał z rozgrywki, który dostępny jest już nawet w naszym języku. Mówimy o grze, która ma zapewnić mocny start przyszłego roku i utorować drogę innym hitom. Wiele osób jest jednak przekonane, że już w lutym poznamy GOTY 2022.

A najwięksi zainteresowani bez wątpienia wysłali swoje zgłoszenia do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach, które zorganizowało Banda Namco. Te trwały do 1 listopada i wygląda na to, że organizatorzy zdążyli już wyłonić największych szczęśliwców - jak bowiem możemy czytać na Twitterze, wiele osób znalazło już zaproszenia na swoich skrzynkach mailowych.

Jeśli więc Wy również zgłosiliście chęć wzięcia udziału i pomocy w rozwijaniu gry kilka miesięcy przed jej finalną premierą - koniecznie sprawdźcie pocztę. Być może jesteście w gronie farciarzy, którzy już niedługo będą mogli postawić pierwsze kroki w mrocznym, ale niewątpliwie porywającym świecie. Dajcie znać, jeśli Wam się udało. W wątku poniżej można znaleźć wielu szczęśliwców:

Uwaga: Zaproszenia do Elden Ring Network Test są już dostępne, sprawdźcie pocztę!

Źródło: https://twitter.com/Nibellion/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software