Sherlock Holmes: Chapter One na nowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają obszerny gameplay

News
449V
Sherlock Holmes: Chapter One na nowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają obszerny gameplay
Kajetan Węsierski | 09.11.2021, 18:37

Premiera najnowszej gry o przygodach najpopularniejszego detektywa w historii popkultury zbliża się wielkimi krokami - sprawdźcie najnowszy zwiastun.

Biorąc pod uwagę komentarze, które przewijają się pod materiałami, można odnieść wrażenie, że dla wielu osób Sherlock Holmes: Chapter One jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier końcówki tego roku. Cóż, jestem skłonny w to uwierzyć - choć twórcy stanowczo tłumaczą, że pozycja nie będzie rozpatrywana w ramach segmentu AAA, to dotychczasowe materiały i tak potwierdzają naprawdę wysoką jakość.

Im bliżej premiery, tym oczywiście czeka nas więcej materiałów - a że został jeszcze zaledwie tydzień, możemy mówić o kluczowym okresie dla kampanii promocyjnej. Twórcy zdają sobie z tego sprawę, dlatego przygotowali dla nas zupełnie nowy zwiastun. Materiał skupia się na postaci młodego Sherlocka, więc samym prologu gry. Dla fanów będzie to niezła gratka.

Co więcej, ekipa z Frogwares poinformowała nas za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że już jutro, 10 listopada, zaprezentują bardzo długi materiał prezentujący rozgrywkę z wyczekiwanej przygody. Mamy dostać ponad 35-minutowy wgląd do świata gry. Zdecydowanie jest więc na co czekać i nie mam cienia wątpliwości, że wideo odpowie na wiele pytań, które wciąż mogą się pojawiać.

Źródło: https://twitter.com/SHolmes_Games/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper