Sherlock Holmes Chapter One na rozbudowanym materiale. Detektyw eliminuje wrogów

News
497V
Sherlock Holmes Chapter One na rozbudowanym materiale. Detektyw eliminuje wrogów
Iza Łęcka | 01.10.2021, 13:13

Frogwares promuje zbliżającą się wielkimi krokami przygodę genialnego detektywa. Najnowszy materiał z Sherlock Holmes Chapter One skupia się na starciach. By pozbyć się przeciwników, bohater będzie musiał skorzystać z szeregu zdolności.

Sherlock Holmes: Chapter One zadebiutuje już w listopadzie, jednak na dobry początek będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC. Twórcy uniknęli crunchu, czego efektem jest jednak opóźnienie premiery produkcji na starszych konsolach.

Frogwares nie zapomina o promocji nowego wyzwania, z jakim będzie musiał się zmierzyć Sherlock Holmes. Udostępniony materiał potwierdza, że w grze nie zabraknie intensywnej akcji. Detektyw, szukając kolejnych tropów do rozwikłania zagadki, natrafi na oprychów, których będzie musiał pozbyć się w bezpośrednich starciach. Warto jednak pamiętać, że bohater nie odznacza się nadmierną siłą i biegłością w walce.

„Ponieważ Sherlock zawsze był raczej człowiekiem rozumu niż siły, walka jest skonstruowana w taki sposób, by to odzwierciedlała. Nie spodziewaj się, że Sherlock będzie w stanie wytrzymać cios. W takich sytuacjach jest jak szklanka, więc lepiej się ruszaj i sprytnie korzystaj z osłon”.

Sherlock Holmes korzysta z rewolwerów, ale dzięki swojemu zmysłowi doskonale wie, w które miejsce powinien celować, by zadać przeciwnikom największe obrażenia. W trakcie przygody można również skorzystać z trybu koncentracji, by wybrać przeszkody, które ogłuszą lub spowolnią wrogów. 

„Obalenia niepowodujące śmierci są również kluczową częścią walki. Sherlock nigdy nie był żądny krwi, więc są one często preferowaną opcją. W razie potrzeby możesz oczywiście zastrzelić przeciwnika, ale spodziewaj się, że usłyszysz o tym od swojego towarzysza Johna. To, jak podejdziesz do walki, wpłynie ostatecznie na twoje relacje z Johnem, podobnie jak to, jakich wyborów moralnych dokonasz podczas śledztwa”.

Jeśli jesteście zainteresowani Sherlock Holmes: Chapter Onesprawdźcie nasze wrażenia z produkcji. Roger miał już okazję zagrać w najnowszą przygodę studia Frogwares.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper