The Tomorrow Children wróci do życia po zamknięciu serwerów. Q-Games odzyskało IP i ulepsza exclusiva

News
354V
The Tomorrow Children wróci do życia po zamknięciu serwerów. Q-Games odzyskało IP i ulepsza exclusiva
Bartosz Dawidowski | 09.11.2021, 13:09

Już w sierpniu pojawiały się sygnały, że The Tomorrow Children może otrzymać drugą szansę, po tym jak zamknięto serwery gry w związku z decyzją Sony. Znamy już konkrety na ten temat.

The Tomorrow Children faktycznie wróci do dystrybucji! Gra, która zadebiutowała jako exclusive dla PS4, doczeka się niedługo wielkiej reaktywacji. Deweloperzy The Tomorrow Children poinformowali graczy, że przejęli od Sony prawa licencyjne i wydawnicze na rzeczony tytuł free-to-play. 

"To ważny ruch ze strony Sony Interactive Entertainment. The Tomorrow Children wróciło do domu! Q-Games odzyskało prawa do IP i przywróci do działania już w niedalekiej przyszłości The Tomorrow Children" - napisało studio Q-Games.

Deweloperzy z Q-Games poinformowali przy okazji, że modyfikują i ulepszają od wielu tygodni gameplay z The Tomorrow Children. Gra ma wrócić do dystrybucji free-to-play w znacznie udoskonalonej, pełniejszej formie. Czekamy teraz na termin tego wydarzenia.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/shut-down-ps4-free-to-play-exclusive-the-tomorrow-children-is-returning/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych