Assassin's Creed Chronicles Trilogy za darmo! Ubisoft przygotował specjalną promocję

Promocje gier
3595V
Assassin's Creed Chronicles Trilogy za darmo! Ubisoft przygotował specjalną promocję
Iza Łęcka | 09.11.2021, 12:09

Sympatycy serii poświęconej skrytobójcom mogą bez najmniejszego wydatku zgarnąć trylogię Assassin's Creed Chronicles, czyli pakiet historii pobocznych, który przeniesie śmiałków do Chin, Indii oraz Cesarstwa Rosyjskiego. Wydawca wystartował z interesującą inicjatywą.

Francuski gigant branży stale dąży do rozwijania serii Assassin's Creed – po głośnym sukcesie przygody Eivora, która doczekała się kolejnej aktualizacji z grobowcami oraz innymi atrakcjami, deweloperzy dają sobie nieco więcej czasu na wzbogacenie i odświeżenie doświadczenia w nowej odsłonie. Podczas ostatniego spotkania z inwestorami Yves Guillemot zapowiedział jednak, że Assassin's Creed Infinity „będzie bardzo innowacyjne” i nie zabraknie w nim elementów narracyjnych.

Jeżeli jednak wolicie nieco inne wrażenia osadzone w klimacie Asasynów, Ubisoft opracował nową promocję. Assassin's Creed Chronicles Trilogy na PC zostało udostępnione za darmo w sklepie producenta. W skład pakietu wchodzą trzy spin-offy serii (AC Chronicles: China, AC Chronicles: India oraz AC Chronicles: Russia), których akcja rozgrywa się w zupełnie innym czasie oraz miejscach i przedstawia losy innych wojowników. Cechą wspólną pozycji jest jednak przyjęty schemat rozgrywki, mamy bowiem do czynienia z platformówkami 2,5D, w których liczą się również działanie w ukryciu i bezszelestna eliminacja wrogów.

„Troje Asasynów, trzy wyprawy, jedno Kredo. Przeżyj przygody trojga legendarnych Asasynów i wyrusz z nimi na wyprawę po zemstę, karę i odkupienie”.

Akcja obowiązuje od 9 do 12 listopada do godziny 11:00, zatem jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić pobocznych historii czerpiących z potencjału IP Ubisoftu, możecie skorzystać z dogodnej okazji.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/assassins-creed-chronicles-trilogy-na-pc-za-darmo-w-ubisoft-store/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych