Assassin's Creed Valhalla otrzyma obiecane grobowce i festiwal związany z Dzikim Gonem

Gry
1002V
Assassin's Creed Valhalla otrzyma obiecane grobowce i festiwal związany z Dzikim Gonem
Mateusz Wróbel | 08.11.2021, 19:04

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Assassin's Creed Valhalla otrzyma cztery grobowce upadłych, a także festiwal ściśle powiązany z Dzikim Gonem.

Już kilka dni temu do sieci trafiły informacje mówiące fanom największej serii Ubisoftu, że w Assassin's Creed Valhalla czekają na nich kolejne atrakcje. Oprócz znanych już zabaw w osadzie przyjdzie czas na podróż do nieznanych grobowców, których łącznie będzie cztery.

Jak wynika z opisu notatki oznaczonej numerkiem 1.4 (aktualizacja ujrzy światło dzienne już jutro, czyli 9 listopada), Grobowce Upadłych będą rozsiane po całej Anglii i jak sama nazwa wskazuje, zabawa wokół nich skoncentruje się na zagadkach. Ich ukończenie ma zostać sowicie nam wynagrodzone w postaci przedmiotów, choć warto wspomnieć, że w grę wchodzą także trofea/osiągnięcia. Pierwsze z nich zainteresowani odblokują po ukończeniu minimum jednego grobowca, a drugi pucharek pojawi się na koncie po zapoznaniu się z minimum trzema rzeczonymi miejscówkami.

Oprócz tego, a także nowego festiwalu w osadzie trwającym od 11 listopada do 2 grudnia skupiającym się na rywalizacji z Dzikim Gonem (w AC: Valhallo nazwano ich Oskoreiami), Ubisoft przygotował trzy nowe umiejętności do odblokowania, a także zajął się ulepszeniem wydajności i eliminacją błędów.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-valhalla-update-1-40-confirms-tombs-of-the-fallen-dlc-performance-improvements/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper