Assassin's Creed Valhalla. Aktualizacja wprowadza 4 grobowce i festiwal z potworami. Zwiastun nowości

News
1141V
Assassin's Creed Valhalla. Aktualizacja wprowadza 4 grobowce i festiwal z potworami. Zwiastun nowości
Bartosz Dawidowski | 09.11.2021, 09:23

Właśnie pojawiła się kolejna, darmowa aktualizacja do Assassin's Creed Valhalla. Sprawdźmy co nowego wnoszą pliki opatrzone kodem 1.4.0.

Pliki aktualizacji 1.4.0 zostały już udostępnione na wszystkich platformach, na jakich wydano Assassin's Creed Valhalla. Największy pakiet danych muszą ściągnąć posiadacze Xbox Series X|S - to ok. 25 GB.

Rozmiary aktualizacji 1.4.0 na poszczególnych platformach:

  • Xbox Series X|S: 25 GB
  • PC: 20,31 GB
  • Xbox One: 20 GB
  • PlayStation 5: 6,75 GB
  • PlayStation 4: 4,55 GB

Aktualizacja wprowadza przede wszystkim 4 krypty do gry, na terenie Anglii. Zwiedzając te miejsca nastawione na rozwiązywanie łamigłówek, możemy odblokować nowa trofea/osiągnięcia. Motyw "Grobowców Poległych" jest dostępny wcześnie w trakcie kampanii - by się do niego dorwać wystarczy założyć osadę wikingów w Anglii.

Od 11 do 2 grudnia w Assassin's Creed Valhalla jest również aktywne wydarzenie związane z festiwalem Oskoreia ("Dzikim Gonem Odyna"). Atrakcja zapewnia dostęp do nowych aktywności i zadań, m.in. do wyzwań związanych z jazdą konną i do "turnieju przeciwko duchom". Całość utrzymana jest w mrocznych, przerażających klimatach - nie brakuje tu starć z rozmaitymi maszkarami i potworami. By wziąć udział w festiwalu wystarczy rozwinąć osadę w grze do 2 poziomu i zaliczyć jeden z pierwszych rozdziałów w Anglii.

Oprócz nowej zawartości patch 1.4.0 naprawia też wiele bugów, takich jak niemożliwość rozpoczęcia lub zakończenia niektórych pobocznych questów. Deweloperzy rozwiązali też szereg problemów z intefejsem w głównym trybie zabawy i w Discovery Tour. Autorzy piszą też o naprawieniu wielu błędów wizualnych (związanych m.in. z animacjami i oświetleniem) i o poprawieniu niektórych tekstur. Pełna lista poprawek czeka na was na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Źródło: https://www.ubisoft.com/en-gb/game/assassins-creed/valhalla/news-updates/9aSl6vtuqJlmqrs0XmXxx

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych