Death Stranding: Director's Cut. Sony przypomina w reklamie o wysokich ocenach

News
527V
Death Stranding: Director's Cut. Sony przypomina w reklamie o wysokich ocenach
Bartosz Dawidowski | 08.11.2021, 10:20

Wydawca Death Stranding: Director's Cut postanowił przypomnieć nam o wysokich ocenach, jakie otrzymała ta reedycja gry, wydana na PS5.

Właśnie opublikowano nową reklamę Death Stranding: Director's Cut - tym razem skupioną na recenzjach, jakich doczekał się ten projekt, wydany na PS5.

W materiale cytowane są oczywiście najwyższe werdykty, ale warto pamiętać, że ta pięknie wyglądająca produkcja była też dosyć ostro krytykowana. Przykładowo IGN wlepił wydaniu Director's Cut 7/10, narzekając na przesadnie rozwleczony, nudny gameplay. Metro GameCentral wydało nawet niższą notę (6/10). Redaktor utyskiwał tutaj na kiepską, nową zawartość gry. Najbardziej krytyczny werdykt wystawił serwis Comicbook, który zdecydował się zakończyć swoją recenzję oceną 5/10.

Edycja Director's Cut uzyskała średnią 8,5/10 na Metacritic. Gracze oceniają najnowsze wydanie Death Stranding gorzej - średnia użytkowników na Metacritic to tylko 6,6/10. O krytyce, która spadła na dzieło Hideo Kojimy ze strony graczy pisaliśmy już wcześniej, w tym miejscu.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych