Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2021 17:06
Elden Ring
1211V

Elden Ring w 4K lub 60 fps na PS5 i XSX|S? Przeciek zdradza 2 tryby rozgrywki

From Software może być kolejnym studiem, które chętnie wykorzysta moc nowej generacji i zapewni posiadaczom PlayStation 5 i Xboksów Series X|S lepsze wrażenia. Tytuł ma działać w 60 klatkach na sekundę lub w rozdzielczości 4K.

Elden Ring może być jedną z najważniejszych premier 2022 roku. Wczoraj mogliśmy spojrzeć na pierwszy dłuższy gameplay z produkcji From Software, a nawet poznaliśmy specjalne wydania gry. Tytuł nie bez powodu zachwyca graczy z całego świata, ale deweloperzy nadal nie podali kilku ważnych konkretów dotyczących opowieści.

Jeden z istotnych szczegółów mógł zdradzić GameStop – w amerykańskim sklepie pojawiła się edycja kolekcjonerska przygody i w opisie dodano interesującą wiadomość: Elden Ring na PS5 i XSX|S ma zapewnić dwa tryby rozgrywki.

Posiadacze nowszych konsol mają wybierać pomiędzy trybem wydajności (do 60 klatek na sekundę) lub rozdzielczości (do 4K). Na potwierdzenie tej informacji musimy zaczekać, jednak warto przypomnieć, że Elden Ring zaprosi graczy do największego świata w historii gier From Software.

Źródło: https://gamingbolt.com/elden-ring-will-seemingly-feature-4k-and-60-fps-support-on-ps5-and-xbox-series-x-s-with-performance-and-graphics-modes

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software