Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2021 04:27
Elden Ring - gameplay
4449V

Elden Ring na rozgrywce. Zobaczcie gameplay z nowej gry i edycje kolekcjonerskie

Na początku przyszłego roku będziemy świadkami premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. From Software jest gotowe na konkrety pokaz Elden Ring, więc dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się czysta rozgrywka z najnowszej gry utalentowanego studia. Zobaczcie gameplay.

Bandai Namco wczoraj zaskoczyło zapowiadając prezentację Elden Ring. Wydawca zaprosił graczy na 15-minutowy pokaz rozgrywki – choć gra została zapowiedziana lata temu, to jednak dotychczas nie mogliśmy spojrzeć na czysty gameplay. Twórcy chcieli mieć pewność, że wszystko będzie prezentować odpowiednią jakość, ale From Software jest już gotowe na większą promocję gry.

Możemy podejrzewać, że podczas pokazu zostanie zaprezentowana edycja kolekcjonerska, ponieważ przed godziną 14:00 ruszyły reklamy na platformie Twitch, które zaprezentowały specjalny zestaw – szczegóły znajdziecie tutaj.

Twórcy mogą dzisiaj przygotować zainteresowanych na zbliżające się testy, które zostały zaplanowane na przyszły tydzień. From Software zaoferuje zainteresowanym wycinek dużego świata i pozwoli śmiałkom uczestniczyć w pierwszych pojedynkach.

Warto przypomnieć, że Elden Ring zaliczyło drobne opóźnienie – gra From Software trafi na rynek dopiero pod koniec lutego 2022 roku.

Wystartowały zamówienia przedpremierowe:

Bandai Namco przygotowało dwa zestawy:

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software