Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2021 19:05
Gran Turismo 7 Scapes
1530V

Gran Turismo 7 na kolejnym materiale. W grze nie zabraknie trybu Scapes

Polyphony Digital nie przestaje promować ekskluzywnych wyścigów zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gran Turismo 7 otrzymało kolejny zwiastun, który skupia się tym razem na trybie Scapes – opcja opracowania ładnych zdjęć pojawiła się już w Gran Turismo Sport.

Kazunori Yamauchi przybliża społeczności kolejny element Gran Turismo 7. W produkcji nie zabraknie trybu Scapes, który pozwala graczom na opracowanie realistycznych fotek – w tym wypadku nie tylko wybieramy odpowiedni samochód, ale mamy także okazję dobrać tło, a nawet wykorzystać swoje umiejętności, by zadbać o wyjątkową kompozycję czy też autentyczne oświetlenie.

Japończyk nie ukrywa, że bardzo spodobała mu się ta funkcja, która powraca do Gran Turismo 7 i zapewne część graczy chętnie spędzi wiele godzin na odpowiednim dopieszczaniu pojedynczych kadrów.

Nie będzie to oczywiście najważniejsza propozycja z Gran Turismo 7, ale dobrze, że autorzy znaleźli czas na takie dodatkowe elementy, które mogą zapewnić fanom sporo frajdy.

Warto przypomnieć, że ostatnio deweloperzy wspomnieli również o personalizacji samochodów, ekskluzywnych funkcjach PlayStation 5 czy też potwierdzili liczbę pojazdów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment