Gran Turismo 7 otrzyma ponad 400 samochodów. Twórcy pokazują maszyny i podkreślają unikalne cechy PS5

Gry
2892V
Gran Turismo 7 otrzyma ponad 400 samochodów. Twórcy pokazują maszyny i podkreślają unikalne cechy PS5
Wojciech Gruszczyk | 26.10.2021, 15:19

Gran Turismo 7 zmierza na dwie generacje konsol Sony, ale nie oznacza to, że firma nie wykorzysta dodatkowej mocy PS5. Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na piękne samochody, a na witrynie PlayStation pojawiły się szczegóły wersji na PlayStation 5.

Gran Turismo 7 przyjedzie na PlayStation 5 i PlayStation 4 w marcu przyszłego roku, więc Sony kontynuuje promocję gry. Ostatnio szef Polyphony Digital wspominał o kulturze samochodów, a tym razem Japończyk wypowiedział się na temat kolekcjonowania pięknych maszyn.

W Gran Turismo 7 od premiery otrzymamy dostęp do ponad 400 aut, jednak możemy mieć pewność, że liczba ta zostanie powiększona. Kazunori Yamauchi wspomina tym razem o zbieraniu samochodów, co jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów całej serii.

Na PlayStation pojawiły się także „cechy PS5” w odniesieniu do Gran Turismo 7 i gracze mogą liczyć na między innymi wykorzystanie kontrolera DualSense, szybkie przeskakiwanie pomiędzy trybami czy też upiększoną rozgrywkę.

Cechy PS5

  • Niesamowita grafika: Obserwuj rywali w lusterku wstecznym, podziwiaj świetlne refleksy na krągłościach karoserii i rób oszałamiająco realistyczne zdjęcia dzięki dostępnej na PS5™ technologii śledzenia promieni. A wszystko to w 4K, HDR i 60 klatkach na sekundę*.
  • Szybkie wczytywanie: Ultraszybki dysk SSD konsoli PS5 pozwala błyskawicznie rozpoczynać wyścigi, dołączać do poczekalni, przeglądać garaż, płynnie poruszać się po menu GT7 i przełączać tryby gry.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”: Dzięki możliwościom kontrolera bezprzewodowego DualSense™ poczujesz pracę układu ABS i buksowanie kół, a także różnice w twardości pedału hamulca w różnych autach.
  • Efekty dotykowe: Poczuj subtelne nierówności asfaltu lub wypukłości krawężnika i z łatwością określ swoją pozycję na torze.
  • Silnik Tempest 3D AudioTech z kompatybilnymi słuchawkami: Usłysz wyraźnie pozycję innych samochodów na torze dzięki dźwiękowi 3D konsoli PS5.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Twitter: PlayStation https://www.playstation.com/pl-pl/games/gran-turismo-7/

Komentarze (108)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper