Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2021 17:21
Evercade VS
1126V

Evercade VS na premierowym zwiastunie. Nadciąga znakomita propozycja dla fanów retro rozgrywki

Evercade opublikowało pełny zwiastun Evercade VS. Gracze mogą sprawdzić funkcje domowej konsoli, która będzie bardzo dobrym uzupełnieniem wcześniej wydanego handhelda. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na premierę.

Evercade VS zostało oficjalnie zaprezentowane w kwietniu, a w zeszłym miesiącu mogliśmy zobaczyć pełną prezentację interfejsu konsoli oraz poznaliśmy polską cenę urządzenia – sprzęt będzie dostępny w naszym kraju już w przyszłym miesiącu.

Producent postanowił zaprezentować propozycję i opublikowano premierowy zwiastun, który w bardzo ciekawy sposób pokazuje koncepcję Evercade VS. Gracze w tym wypadku otrzymają retro konsolę na kartridże – sprzęt jest w pełni kompatybilny z wcześniej wydanym Evercade (przeczytajcie naszą recenzję), więc fani mogą bez problemu przenosić gry, kontynuować rozgrywkę w terenie lub wskoczyć na kanapę do znajomego, by pokazać mu nową pozycję.

Firma w ciekawy sposób wykorzysta możliwość łączenia dwóch urządzeń, ponieważ Evercade VS będzie współpracował z jednocześnie czterema kontrolerami, ale nawet Evercade może służyć za jeden z padów. Na filmie zobaczycie także system dwóch slotów na gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Evercade Evercade VS Trailer zwiastun